PASLAUGOS

Mobilusis baras, Kaljanų nuoma,
Šventės ir renginiai

SUNBAR mobilaus baro paslaugos ir paslaugų pasiūlymai

Mobilaus baro paslaugos Jūsų šventei!
Mobilaus baro paslaugos Jūsų šventei!

Mobilaus baro paslaugos Jūsų šventei!

  Mobilus kokteilių baras ne tik paruoš bei patieks gėrimus vakaro svečiams, bet ir rekomenduos optimaliausius gėrimų derinius bei paruoš tinkamiausią meniu. Atsipalaiduokite ir palikite baro klausimus profesionalams. Gardūs ir dailūs kokteiliai bei jų nealkoholinės variacijos džiugins Jus viso renginio trukmės metu. Turite mylimiausią kokteilį? Puiku! Pagaminsime jį būtent taip, kaip Jūs mėgstate. Netgi leisime sugalvoti kokteiliui naują pavadinimą ar kiek pakoreguoti jo ingredientus. Susikurkite savo skonius ir leiskite svečiams ragauti Jūsų ir mūsų kūrybos vaisius. Mielai pritaikysime barą bei gėrimus prie norimos šventės tematikos ar išskirtinio dizaino. 

 • Skaityti daugiau

   Kokteilius siūlome pačius įvairiausius – klasikinius, visiems pažįstamus, saugius skonius arba drąsesnius, stipresnius ir rečiau sutinkamus kokteilius. Šventės meniu dažniausiai sudaro 4-8 skirtingi pasirinkimai, tokiu atveju kiekvienas renginio dalyvis atras kažką pagal savo skonį. Saldūs kokteiliai, tokie kaip Pina Colada ar Tequila Sunrise, rūgštūs – įvairios Sour variacijos, pavyzdžiui Pisco Sour ar Whiskey Sour, kartesni kokteiliai, tokie kaip Negroni ar Aperol Spritz… Net ir įprasti, tradiciniai kokteiliai gali būti pagaminti su papildomais, šiek tiek įdomumo suteikiančiais priedais. Gin & Tonic, bet vietoje įprasto džino galime naudoti rožinį džiną. O gal citriną pakeiskime į šviežią, gaivų agurką ir šakelę čiobrelio?  

   Ruošiantis šventei ir sudarant gėrimų meniu, visuomet išsiaiškiname užsakovo norus. Pagalvokite, kokie skoniai Jums ar Jūsų svečiams priimtiniausi. Galbūt jau turite suderinę renginio maisto meniu? Pagal serviruojamus užkandžius, patiekalus bei desertus, galime padėti priderinti tinkamiausius gėrimus ir jų kombinacijas. Visgi, maistas ir gėrimai visuomet žengia koja kojon ir yra didžiulė šventės dalis.  

   Be abejonės, naudojame tik aukščiausios kokybės spiritinius ir gaiviuosius gėrimus, visi ingredientai būna švieži ir ruošiami tik tą pačią dieną. Garantuojame aukščiausios klasės sudedamąsias dalis, kokybiškus baro indus ir žinoma, greitą aptarnavimą. Pagal renginio svečių kiekį rekomenduojame baro darbuotojų skaičių, taip pat, esant reikalui, siūlome išsinuomoti papildomas rankas – padavėjus. Padavėjai pasirūpins renginio švara bei tvarka. Tuščios stiklinės nebadys akių, o svečiai visuomet turės papildytus gėrimus. 

   Idealus svečių pasitikimo ir išlydėjimo akcentas – šampano staliukas! O vakaro kulminacijai – šampano piramidė. Šios papildomos mobilaus baro paslaugos dažniausiai užsakomos dideliems įmonių renginiams bei vestuvėms. Mėgaukitės ne tik bare ruošiamais kokteiliais, bet ir atsipalaiduokite su gaivinančia šampano taure. Šampano staliukas gali būti ruošiamas tiek vestuvių ceremonijos vietoje, tiek vakarinės dalies lokacijoje. Smagu, kai vestuvių svečiai iškart po ceremonijos gali pakelti šampano taurę už jaunuosius. Šias abi paslaugas galima įkomponuoti ir pateikti įvairiai, tad kviečiame susisiekti su mumis ir būtinai pasiūlysime visus variantus ir patarsime, koks sprendimas idealiausiai tiks būtent Jūsų šventei.  

   Jau turite barą bei gėrimus ir kitus ingredientus? Barmeno paslaugos kaip tik Jums! Atsiųsime profesionalų barmeną ar kelis, kurie be problemų Jus aptarnaus Jūsų pačių bare. Pagal turimus gėrimus, parekomenduos tinkamiausius kokteilių variantus. 

   Vakarinės dalies paskutinis patepimas – kaljanai! Puikus būdas svečiams po įvairių užduočių ar šokių prisėsti ir atsipalaiduoti draugų būryje. Kaljanų nuoma labai gera idėja, norintiems nebrangiai paįvairinti svečiams siūlomas pramogas. Visa įranga ir priedai yra tik aukščiausios klasės. Kaljanus galima netgi priderinti prie Jūsų šventės dizaino. Tiršti ir aromatingi dūmai sukurs paslaptingą ir atpalaiduojančią atmosferą. Taip pat – puikiai atrodys nuotraukose. Gali būti užsakomas kaljanų meistras, kuris padės kaljanus paruošti naudojimui.  

    Pasirūpink savo šventės atributais jau dabar! Vasaros laikotarpiu vykstantiems renginiams rekomenduojame pradėti paslaugų rezervaciją nedelsiant. Mobilaus baro paslaugos  bet kokiame Lietuvos kampelyje, Jūsų pasirinktoje lokacijoje. Kviečiame pasikonsultuoti su mumis, jei turite klausimų dėl mobilaus baro nuomos sąlygų, kainų ar kokteilių! Patarsime, kokį meniu pasirinkti Jūsų šventiniam vakarui ir padėsime nuspręsti tinkamą biudžetą gėrimams.Jei vis dar yra neaiškumų ar turite klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377 arba SUNBAR facebook paskyroje bei laiškų elektroniniu paštu labas@sunbar.lt