ŠAMPANO STALIUKAS

4-rutuliukai-revision
Šampano staliukas
Šampano staliukas

Šampano staliukas – nuostabus būdas pasitikti ir išlydėti renginio svečius! Įteiksime Jūsų svečiams po taurę šalto, putojančio gėrimo! Malonus gestas, kuris taip pat ir sutaupys laiko. Šampanas bus patiektas iš karto, nereikės užsakinėti gėrimo prie baro, bei laukti jo paruošimo. Šampano staliukas atrodo itin prabangiai, tad suteiks Jūsų renginiui solidumo ir išskirtinio rūpesčio svečiais pojūtį. Šią paslaugą galima užsakinėti kartu su mobilaus kokteilių baro paslauga arba atskirai.

Į ŠIĄ PASLAUGĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Barmeno paslaugos. Profesionalus barmenas nuolat serviruos šampaną, pasirūpins, jog taurės būtų tinkamos bei šampanas – atšaldytas.
 • Taurių nuoma. Nereikės rūpintis papildomais indais, jų nuoma.
 • Galite rinktis iš dviejų variantų, ar norite labiau klasikinio šampano taurių patiekimo ant stalelio, ar visgi norite daugiau ekstravagantiškumo ir patiekimo.
 • Transportavimas (aptarnaujame visoje Lietuvoje). Pasirūpinsime gėrimų, indų, baldų bei kitų reikalingų priedų logistika.

SUTIKIME SAULĖLYDŽIUS KARTU

REZERVUOTI PASLAUGAS

Galerija

4-rutuliukai-revision
Šampano staliukas ir barmenų paslaugos nuo 150Eur
Šampano staliukas ir barmenų paslaugos nuo 150Eur

Šampano staliukas ir papildomos paslaugos

  Pagal Jūsų pageidavimus, galime naudoti net ir konkrečios firmos, Jūsų pasirinktą šampaną. Jei turite ypatingų, individualių norų – būtinai susisiekite su mumis. Priklausomai, nuo norimo šampano, staliuko paslaugos kaina gali keistis. Turimos ir siūlomos šampanų rūšys gali keistis, tad jei šis aspektas yra itin svarbus Jums, būtinai pasiteiraukite, kokias rūšis šiuo metu turime. Be abejonės, vykdome ir papildomus individualius užsakymus specifiniams gėrimams, klientui išreiškus tokį norą.

  Esant poreikiui, yra galimybė užsakyti papildomus mobilaus baro darbuotojus – padavėjus. Tokiu būdu šampano taure svečiai galės vaišintis ne tik būdami prie pat šampano staliuko. Ypatingai rekomenduojame dideliems renginiams, kuriuose svečių skaičius viršija 100. Profesionalūs ir greiti padavėjai pasirūpins, jog visi renginio dalyviai turėtų šansą pasivaišinti taure šampano, taip pat nurinks tuščias taures, taip sukuriant tvarkos pojūtį. Kitaip tariant, padavėjai bus tarytum papildomi „šampano staliukai ant kojų“.

 • Skaityti daugiau

    Kviečiame apsilankyti nuotraukų „Galerijoje“, kurią rasite mūsų interneto svetainėje. Joje pamatysite šampano staliuko pavyzdžių ir nuotraukų iš renginių, prie kurių prisidėjome ir mes. Prie šampano staliuko paslaugos dar siūlome ir begalę kitų paslaugų, kurias galime labai apgalvotai suderinti tarpusavyje, taip sukurdami vientisą šventės programą.

    Jei Jus sudomino mūsų siūlomas šampano staliukas – taip pat atkreipkite dėmesį į šampano piramidę. Galime serviruoti tokios pačios rūšies šampaną, kaip ir ant šampano staliuko arba parinkti prabangesnį, tikrai šventės kulminacijai tinkantį šampaną. Šampano piramidė ne tik būdas patiekti gėrimus renginio svečiams, tai ypatingas dizaino elementas, kuris džiugins tiek Jūsų, tiek fotografų akis! Tiek švenčių dizaineriai, tiek vestuvių planuotojai mielai renkasi įkomponuoti šį akcentą į šventės programą. Piramidė dažnai vyrauja prabangiuose renginiuose, ypatingomis progomis. Žinoma, populiariausia didelių įmonių renginiuose bei vestuvėse. Nuo pat viršutinės taurės pilamas šampanas teka žemyn, taip užpildydamas vis žemiau esančias taures. Veidrodinis staliukas, ant kurio sudėtos prabangaus krištolo taurės, optiškai suteiks grandioziškumo jausmą, o LED apšvietimo ir sauso ledo dėka, bus sukurta magiška, švelnaus rūko atmosfera. Svečiai, prieš pasivaišindami taure šalto prabangaus gėrimo, taip pat išvys šviesų bei dūmų šou, kuris išliks atmintyje dar ilgai.

    Trumpai apie patį šampaną. Šampanas- tai visame pasaulyje žinomas ir itin vertinamas putojantis gėrimas. Jis dažnai patiekiamas oficialiuose, svarbiuose renginiuose- nuo įvairių apdovanojimų iki asmeninių švenčių, tokių, kaip vestuvės  ar gimtadieniai. Šio gėrimo tradicija labai tvirtai nusistovėjusi Europoje. Šampanas gaminamas būtent Šampanijos regione, Prancūzijoje, kuriame gausu įvairių ribojimų bei taisyklių, pagal kurias turi būti auginamos, laikomos ir fermentuojamos vynuogės. Šiame regione tvyrantis unikalus klimatas bei dirvožemis, leidžia pasiekti norimą užaugintų vynuogių skonį. Labai svarbus ir pats gamybos procesas. Nepamirškime ir šampano sendinimo bei buteliavimo. Visi šie procesai turi būti atliekami vadovaujantis griežtais nurodymais, nes tik tokiu atveju bus išgaunamas tas tikrasis, aukščiausios klasės, prabangus šampanas. Kai kurie šampano buteliai specialiai sendinami kuo ilgiau, taip suteikiant juose esančiam šampanui papildomą poskonį bei pakeliant jų vertę.

  Jei vis dar yra neaiškumų ar turite klausimų apie mūsų siūloma šampano staliuką, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377 arba SUNBAR facebook paskyroje bei laiškų elektroniniu paštu labas@sunbar.lt