Atsiliepimai

apie mūsų paslaugas

Klientų patirtys ir atsiliepimai apie tiekiamas paslaugas.

kabutės
Mes ir mūsų svečiai likome labai patenkinti jūsų paslaugomis. Ačiū vaikinams už kokteilius jubiliejaus metu ir už išskirtinę šampano piramidę. Dėkojame už jūsų kantrybę renkantis kokteilius, kurių buvo didelis pasirinkimas. Rekomenduojami kokteiliai patiko ne tik vyresniems svečiams bet ir vaikams. Sekmės Jums!
facebook icon
Polygon 1

leva

2023-10
kabutės
Šventėm įmonės atidarymą, norėjosi kažko kitokio, įdomesnio. Tad kreipėmės į mobilų barą. Ačiū atitiko visus lūkesčius.
facebook icon
Polygon 1

Evelina

2023-10
kabutės
Paslauga viršijo lūkesčius. Rekomenduoju šią komandą.
facebook icon
Polygon 1

Aivaras

2023-11
kabutės
Ačiū už gražiai papuošta šampano piramidė greitai atvyko į šventės vietą ir nereikėjo nekuo rūpintis daugiau, tik mėgautis procesu. Ačiū.
facebook icon
Polygon 1

Viačeslavas

2023-10
kabutės
Pasinaudojome šio mobilaus baro paslaugomis, gimtadienio vakarėlyje. Smagiai praleistas laikas ir labai gražiai uždekoruoti kokteiliai. Rekomenduoju, iki kitų susitikimų.
facebook icon
Polygon 1

Robertas

2023-10
Kokteilis B-52
Kokteilis B-52

Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti!

Labai džiaugiamės, galėdami prisidėti prie jūsų renginių, įnešdami skonių ir praskaidrindami jūsų vakarą. Esame labai dėkingi, kad įvertinate mūsų pastangas ir mielai kviečiame palikti trumpus atsiliepimus apie suteiktas paslaugas. Ar aptarnavimas buvo pakankamai malonus? Ar mūsų kokteiliai atitiko visus jūsų lūkesčius? Gal turite kokių nors pasiūlymų ar pastebėjimų? Nedvejokite ir pasidalinkite savo nuomone su mumis, tai padės mums aptarnauti jus dar geriau ateityje!

O vis dar ieškantiems ir besirenkantiems tinkamiausio mobilaus baro – kviečiame paskaityti mūsų klientų atsiliepimus apie SUNBAR. Jei vis dar turite klausimų, į kuriuos neradote atsakymo mūsų interneto puslapyje, susisiekite su mumis telefonu +370 624 43377, bei Facebook arba elektroniniu paštu labas@sunbar.lt

 • Skaityti daugiau

    Su visa SUNBAR komanda pažadame išpildyti jūsų svajones tobulai šventei. Mobilus baras – patogu, greita ir profesionalu. Patikėkite visus baro klausimus šios srities profesionalams, o patys atsipūskite. Atvyksime į bet kurią Lietuvos vietą, jūsų pasirinktą lokaciją. Pasirūpinsime logistika, baro baldais, įranga, indais bei pačiais gėrimais ir kitais ingredientais skaniausiems kokteiliams.

    Mobilus kokteilių baras pasiūlys gausybę skirtingų gėrimų bei galimų jų derinių. Neretai, barmenai pasiūlo sudaryti kokteilių meniu, kuriame sau patinkantį variantą ras kiekvienas šventės svečias. Teminėms vestuvėms, galima sukurti specialų, unikalų šventės meniu. Mūsų asortimente rasite visus populiariausius nealkoholinius bei alkoholinius gėrimus. Jei norite specifinių gėrimų, mūsų komanda be problemų tuo pasirūpins. Kviečiame susisiekti su SUNBAR komanda – mielai padėsime jums išsirinkti pačius tinkamiausius gėrimus.

    Populiarūs švenčių kokteiliai: Whiskey Sour, Negroni, Aperol Spritz, Tom Collins ir kiti. Taip pat, galime pasiūlyti ir vieno stikliuko gėrimų, tokių kaip Mad Dog, B-52. Pilną mūsų siūlomų gėrimų meniu rasite skiltyje „Kokteiliai“. Jei neradote norimo gėrimo – nenusiminkite. Galime pagaminti ir kitus, meniu nesančius kokteilius arba netgi sukurti individualų kokteilį tik Jums!

    Siūlome Jūsų renginį pagyvinti ne tik kokteiliais. Į mūsų siūlomas paslaugas taip pat įeina šampano piramidė, šampano staliukas, kokteilių gaminimo pamokos, kokteilių degustacija ir kaljanų nuoma. Jei prie siūlomų paslaugų nerandate, ko ieškote, nedvejodami susisiekite su mumis. Stengiamės išpildyti absoliučiai visus klientų norus, tad bendradarbiaujame ir su kitais paslaugų tiekėjais, kad sukurtume Jums tobulą šventę, kurią atsiminsite visą gyvenimą.

    Šampano piramidė – puikus būdas greitai vaišinti svečius šalta taure gėrimo, bei papildomas stiliaus akcentas, kuris papuoš Jūsų šventės nuotraukas. Nuo viršaus iš lėto pilamas šaltas šampanas dailiai leidžiasi į apačioje esančias taures, taip sukurdamas magišką, kiekvieno žvilgsnį prikaustantį šou elementą. Dažnai pasirenkama serviruoti piramidę tuo pačiu metu, kaip šventės tortas. Šie du vakarienės pabaigą simbolizuojantys akcentai skoningai užbaigs Jūsų vakaro programą.

    Šampano staliukas – pasitiks atvykstančius, bei palydės išvykstančius Jūsų renginio svečius. Nuolatos papildomas, niekuomet nepritrūksiantis gėrimų. Nuostabus pasirinkimas tiems, kurie nenori užsakinėti gėrimų prie baro ar tiesiog, mieliau renkasi šampaną, nei kokteilį. Prabangus pateikimas dailiai atrodys Jūsų šventės nuotraukose.

    Kokteilių gaminimo pamokos – smagus ir interaktyvus užsiėmimas, kuris dar labiau praskaidrins Jūsų vakarą. Išmoksite derinti įvairius gėrimus bei ingredientus tarpusavyje, taip sukurdami itin gardžius kokteilius! Išbandysite įvairias kokteilių gaminimo technikas, sužinosite, kaip tinkamai parinkti taures gėrimams, kaip juos dailiai papuošti ir profesionaliai patiekti.

    Kokteilių degustacija – užsiėmimas, kurio metu sužinosite daugiau apie įvairius gėrimus, jų kilmę, skonius, poskonius, aromatus bei gamybą. Žinios, kurios pravers Jums ateityje. Įdomus ir edukacinis akcentas Jūsų renginiui. Smagu, kai galima ne tik stebėti miksologiją iš šono, bet ir prie jos prisiliesti!

    Kaljanų nuoma – norintiems sukurti atpalaiduojančią aplinką. Tiršti ir aromatingi dūmai paslaptingai apgaubs ir sukurs mistišką atmosferą. Didžiulis kaljanų pasirinkimas, galimybė pritaikyti juos prie norimo dizaino. Įrenginiai pasieks Jus su visais priedais, reikalingais profesionaliam rūkymo seansui. Visi kaljanai bei jų dalys yra valomi ir dezinfekuojami po kiekvieno renginio, taip pat, atkeliauja kartu su vienkartiniais kandikliais kiekvienam svečiui, taip užtikrinant maksimalią higieną.

    Mobilus baras – Jūsų paslaugoms! Padėsime sudėlioti tinkamiausią renginio paslaugų paketą, priklausomai, nuo šventės temos, svečių skaičiaus, renginio trukmės, lokacijos bei Jūsų individualių norų ir pageidavimų. Visas nurodytas paslaugas galima derinti tarpusavyje, taip sukuriant labai turiningą ir nepamirštamą šventę.