KALJANŲ NUOMA

4-rutuliukai-revision
Kaljanų nuoma visoje Lietuvoje nuo 200 Eur
Kaljanų nuoma visoje Lietuvoje nuo 200 Eur

 Jei norite pridėti papildomą prieskonį savo rengiamai šventei – rinkitės kaljanų nuomą! Kaljanų nuoma renginiui – puiki idėja tiems, kurie nori šiek tiek pagyvinti atmosferą ir pridėti papildomos, atpalaiduojančios veiklos savo svečiams.  Mes siūlome itin platų kaljanų, bei jų priedų pasirinkimą. Mielai pakonsultuosime ir pasiūlysime jums labiausiai tinkančius įrenginius. Kartu su mūsų partneriais HookahGo siūlome jums kaljano įrangos nuomą kartu su profesionaliu kaljanų meistru. Profesionalus kaljanų meistras jūsų šventėje garantuos, jog kaljanas bus tinkamai paruoštas naudojimui ir atskleis maksimalų potencialą. Kaljano seanso metu galėsite sužinoti daugiau apie kaljanus, jų paruošimą, tipus ir išgirsti naudingų patarimų. Pasimėgaukite aukščiausios klasės pojūčiais!

  Kad kaljanų seansas renginio metu būtų kuo sklandesnis, išsiaiškiname visus Jūsų poreikius dar iki šventės. Pagalvokite, kokiai datai bei lokacijai norite užsakyti kaljanus. Taip pat, koks preliminarus šventės dalyvių skaičius. Parekomenduosime tinkamiausią įrenginių kiekį, kad visi liktų patenkinti ir išbandę mūsų Premium klasės kaljanus.

  Keletas svarbių punktų, kuriuos paminėsime:

 • Kaljanų nuoma į renginius tiekiama šiuose miestuose ir regionuose: Vilnius, Kaunas, Trakai, Molėtai, Utena, Šalčininkai, Ukmergė, Panevėžys, Kėdainiai, Birštonas, Prienai, Anykščiai, Rokiškis, Alytus, Druskininkai. Nerandate savo miesto? Parašykite mums!
 • Į kainą neįskaičiuotos kuro išlaidos (18 Eur/100km) ir tarifas už papildomas priemones (1 Eur – 1 asmeniui).
 • Minimalus kaljanų nuomos užsakymas su meistru – nuo 2 valandų.
 • Galime pasiūlyti net iki 20 vnt. kaljanų per valandą!

SUTIKIME SAULĖLYDŽIUS KARTU

REZERVUOTI PASLAUGAS

Galerija

4-rutuliukai-revision

Naujausi straipsniai

4-rutuliukai-revision
Kaljanų nuoma ir kaljano nuoma
Kaljanų nuoma ir kaljano nuoma

Kaljanų nuoma ir jų priedai

Kaljanai gali būti įvairių rūšių. Skiriasi jų dizainai, spalvos, formos ir t.t. Pagrindinis ir labiausiai jaučiamas skirtumas tarp skirtingų kaljanų – trauka. Ji gali būti lengva arba sunki. Lengvos traukos kaljanai turi difuzorių, kuris padaro trauką tylią ir lengvą. Sunkios traukos kaljanai (klasikiniai) turi sunkią ir gan garsią trauką. Kaljano dalys gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų. Aukštos klasės kaljanų didžioji dalis korpuso gaminami iš nerūdijančio plieno, kolbos iš aukštos klasės stiklo, taurelės iš molio ar keramikos, o žarnos iš malonaus lietimui silikono.

Jei norite sužinoti daugiau apie kaljano struktūrą ir jo dalis – kreipkitės ir mes mielai papasakosime, supažindinsime, kuriuos konkrečius modelius galime pasiūlyti išsinuomoti šventei ar tiesiog pabandymui namuose. Išbandykite tikrą Premium klasės kaljaną, jog pajustumėte atpalaiduojančią aromatų, skonių bei dūmų terapiją.

 • Skaityti daugiau
  • Kolba (stiklinė kaljano dalis) naudojama dūmo aušinimui. Rekomenduojame naudoti kuo šaltesnį vandenį, kad dūmas būtų kuo tirštesnis ir vėsesnis.
  • Taurelė (indelis kaljano mišiniui įdėti) dažniausiai naudojama molinė, kad kaljano sesija būtų kuo ilgesnė. Dažniausiai naudojamos „Killer“, „Turkish“ formos taurelės kad išgautumėte kiek įmanoma daugiau mišinio skonio, o „Phunnel“ formos taurelės – jei norisi švelnesnio, subtilesnio skonio.
  • Karščio kamera ( skirta kaljano mišiniui įkaitinti) naudojama vietoje folijos ir anglies kombinacijos. Kaljano seanso laikas naudojant karščio kamerą yra žymiai ilgesnis. Norint įkaitinti karščio kamerą, reikalingos natūralios kokoso anglys, kurias kitaip nei savaime įsidegančias anglis, reikia kaitinti specialioje kaitlentėje (anglių užkūriklyje). Natūralios anglys turi būti kaitinamos apie 10 minučių tiesioginėje kaitroje.
  • Anglys naudojamos tik iš natūralaus kokoso, kad kaljano seanso laikas būtų ilgesnis ir nebūtų nemalonaus degėsio poskonio. 2-3vnt. anglių naudojamos šviesiam kaljano mišiniui įkaitinti, 3-4vnt. anglių naudojamos tamsiam kaljano mišiniui įkaitinti. Tamsus mišinys yra kiek atsparesnis kaitrai. Karščio kamerai dažniausiai naudojamos standartinės 25mm arba 26mm anglys.
  • Anglių užkūriklis (kaitlentė) naudojama natūralioms kokoso anglims įkaitinti. Namų sąlygomis arba turint elektros šaltinį, naudojamas elektrinis anglių užkūriklis. Lauko sąlygomis, neturint elektros –  naudojamas dujinis anglių užkūriklis.
  • Žnyplės skirtos kaljano anglims paimti ir jomis reguliuoti kaitrą.
  • Anglių laikiklis (dėtuvė) skirta laikyti anglims. Patogu anglis saugiai transportuoti nuo anglių kaitinimo prietaiso iki kaljano. Lauko sąlygomis, esant vėjui, patogu laikyti anglis ir pelenus, kad seanso metu nesugadinti turto.
  • Higienos sumetimais, į kaljanų nuomos paslaugą įeina ir vienkartiniai, individualūs kandikliai kiekvienam vakaro svečiui. Po kiekvieno renginio, visi kaljanai ir jų priedai yra kruopščiai išvalomi ir dezinfekuojami.

  Jei vis dar yra neaiškumų ar turite klausimų apie mūsų siūlomą kaljanų nuoma, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377 arba SUNBAR facebook paskyroje bei laiškų elektroniniu paštu labas@sunbar.lt