Galerija

mūsų paslaugų galerija

Susipažinkite su mūsų siūlomais gėrimais ir mobilaus baro pavyzdžiais darbų galerijoje.

Kokteilis KAMIKAZE
Kokteilis KAMIKAZE

Gėrimų galerija ir renginių akimirkos

 Jūsų dėmesiui – kokteilių ir švenčių akimirkų galerija. Vizuali kelionė po SUNBAR meniu. Čia galite rasti mūsų siūlomų gėrimų nuotraukas ir visą galerija, kad galėtumėte lengviau išsirinkti, kas dailiausiai atrodys ant Jūsų stalo. Atkreipiame dėmesį, jog kai kurių kokteilių spalvos bei dekoracijos gali keistis, priklausomai, nuo pasirinktų ingredientų bei papuošimų. Susisiekite su mumis, jei turite klausimų dėl kokteilių sudėties ar pateikimo. Visuomet stengiamės išklausyti visus klientų norus ir juos, kiek įmanoma, išpildyti. Nuotraukų galerija ir joje pamatysite ne tik kokteilius, bet ir keletą įdomesnių, papildomų paslaugų. Tarp mūsų pasiūlymų- mobilus kokteilių baras, kaljanų nuoma, kokteilių gaminimo pamokos, kokteilių degustacija, šampano piramidė, šampano staliukas.

  Įspūdingoms šventės nuotraukoms – šampano piramidė arba šampano staliukas! Šie ekskliuzyviniai šventės elementai tikrai papuoš aplinką ir suteiks prabangos dvelksmą. Staliukas mielai pasitiks atvykstančius svečius, o piramidė- bus šventės vinis!

 • Skaityti daugiau

  Šampano piramidė ne tik būdas patiekti gėrimus, tai stiliaus elementas! Vestuvių planuotojai bei dizaineriai mėgsta įkomponuoti šį akcentą į renginio aplinką. Šampano taurių piramidė dažnai pasirenkama aukšto lygio renginiuose, ypatingomis progomis. Nuo viršaus pilamas šampanas švelniai teka žemyn, taip užpildydamas apačioje esančias taures. Atrodo itin užburiančiai! Svečiai, prieš pasivaišindami taure šalto šampano, pasimėgaus ir savotišku šou, kuris išliks atmintyje dar ilgai.

    Šampano staliukas privers kiekvieną atvykstantį svečią nusišypsoti, pasitikdamas juos su taure. Juk idealu, atvykus į šventę, nieko nelaukiant gauti atgaivinančią taurę šampano. Tokiu būdu, atvykę svečiai vietoje gėrimų užsakymo prie baro ir lūkuriavimo, galės iš karto eiti pabendrauti su kitais svečiais ir atsipalaiduoti. Prie pasitikimo staliuko taip pat siūlome foto sienelę. Atvykę svečiai galės iš karto įsiamžinti Jūsų šventės nuotraukose, tad būsite tikri, kad visus spėsite užfiksuoti!

    Ieškote papildomo, smagaus renginio akcento? Kaljano nuoma į renginius- puiki idėja, norintiems truputį pagyvinti organizuojamą vakarėlį. Kaljanų nuoma tiks norintiems sukurti atpalaiduojančią aplinką ir ją padabinti tirštais, kvapniais dūmais. Jums pasiūlysime itin platų kaljanų pasirinkimą. Kaljanai pasieks Jūsų šventę su visais reikalingais priedais. Profesionalus kaljanų meistras gali atvykti į jūsų renginį ir padėti pravesti malonų rūkymo seansą. Higienos sumetimais, kaljanai nuomojami kartu su vienkartiniais, individualiais kandikliais. Po kiekvieno renginio, visi kaljanai ir jų priedai yra kruopščiai išvalomi ir sterilizuojami.

    Itin smagus ir interaktyvus užsiėmimas Jūsų renginiui- kokteilių gaminimo pamokos arba kokteilių degustacija. Labiausiai tinka mažesnei svečių grupei, taip sukuriamas artimesnis ryšys, dalyviams lengviau susikaupti. Puikus pasirinkimas įmonės vakarėliui (angl. “teambuilding”). Pamokos metu išmoksite derinti įvairius skonius tarpusavyje, taisyklingai ruošti gėrimus, pasirinkti tinkamas taures bei įrankius kokteilių gamybai, taip pat- kaip nesudėtingai, tačiau dailiai patiekti gėrimus. Kokteilių degustacija- itin smagus užsiėmimas, kurio metu išmoksite atskirti kokteilyje vyraujančius skonius, poskonius bei aromatus. 

  Nesvarbu, ar jūsų renginys yra vestuvės, įmonės vakarėlis, gimtadienio šventė ar bet kokia kita proga- mobilus baras pasiūlys tinkamiausią paslaugą ar jų derinį, kad diena būtų nepamirštama. Tiems, kuriems vis dar sunku apsispręsti, kokias paslaugas užsakyti, pateiksime porą paslaugų paketų pavyzdžių.

    Puiki standartinė paslaugų kombinacija vestuvėms:

  • Mobilus kokteilių baras, kuris džiugins Jus ir Jūsų svečius visą šventės laiką;
  • Šampano piramidė, kuri idealiai tiks prie vakarienės kulminacijos- vestuvių torto;
  • Kaljanų nuoma, norintiems pabendrauti atpalaiduojančioje aplinkoje, vakaro metu;

    Paslaugų paketas nepamirštamam įmonės renginiui:

  • Mobilus baras, kuris veiks visą renginio laiką;
  • Kokteilių gaminimo pamokos, padės kolegoms dar artimiau susibendrauti, gal netgi pakonkuruoti, gaminant kokteilius;
  • Kokteilių degustacija, edukacinis, bet tuo pačiu smagus užsiėmimas, kad laikas neprailgtų;

    Galime pasiūlyti įvairias paslaugų kombinacijas, priklausomai nuo Jūsų renginio tipo, tematikos ir, žinoma, Jūsų norų. Jei mūsų puslapyje nerandate paslaugos, kurią norite užsakyti savo renginiui, nenusivilkite ir susisiekite su mumis. Visuomet randame būdą išspręsti kilusius klausimus, užsakome papildomas paslaugas, bendradarbiaudami su kitais tiekėjais. Pasirūpiname, kad Jums tektų kuo mažiau prisidėti prie baro organizavimo klausimų.

    Teminiams vakarėliams galime pritaikyti gėrimų patiekimą bei dekoracijas taip, kad jie pilnai atitiktų Jūsų šventės temą. Mobilus kokteilių baras Jūsų paslaugoms!  Jei turite įdomių ar nestandartinių idėjų, būtinai susisiekite su mumis telefonu +370 624 43377 arba elektroniniu paštu labas@sunbar.lt ar Facebook.