ŠAMPANO PIRAMIDĖ

4-rutuliukai-revision
Šampano piramidė - Šampano taurių piramidė
Šampano piramidė - Šampano taurių piramidė

Šampano piramidė yra puiki idėja Jūsų vakaro kulminacijai.

ŠIĄ PASLAUGĄ SUDARO:

 • Barmeno paslaugos. Profesionalus barmenas pasirūpins kompozicijos paruošimu ir kokybišku šampano piramidės pristatymu Jums ir Jūsų vakaro svečiams.
 • Taurių nuoma. Prabangios ir akį traukiančios taurės pridės dar daugiau žavesio šiai instaliacijai.
 • Veidrodinio stalo nuoma. Ypatingas veidrodinis stalas padarys piramidę vizualiai dar patrauklesnę, optiškai padidins ir duos grandioziškojo jausmo.
 • LED padėklo nuoma. Apšvietimas – dar vienas itin svarbus aspektas, ruošiant šampano taurių piramidę. Įspūdingas apšvietimas kartu su sauso ledo sukurtu lengvo dūmo efektu eina koja kojon! Švelnus, grakščiai oru sklindantis dūmas, apšviestas atskleis kiekvieną savo vingį.
 • Sausas ledas. Mistišką atmosferą, kartu su LED apšvietimu, sukursiantis sausas ledas, pagyvins vizualiai.
 • Transportavimas Vilniaus mieste nemokamas – (dirbame visoje Lietuvoje). Visą įrangą, ingredientus bei gėrimus, reikalingus šampano piramidei paruošti mes atgabensime į reikiamą lokaciją be jokių problemų.

*Užsakant mobilaus baro paslaugą, šampano piramidei taikoma nuolaida. Vietoje 250 €, ji Jums kainuos tik 150 €!

SUTIKIME SAULĖLYDŽIUS KARTU

REZERVUOTI PASLAUGAS

Galerija

4-rutuliukai-revision
Šampano piramidė
Šampano piramidė

Šampano piramidė – kodėl verta pasirinkti šią paslaugą?

Šią pramoga galima apgalvotai įkomponuoti šalia vakarą vainikuojančio torto arba prieš vidurnakčio fejerverkus, balionus ar kokį kitokį šventės šou. Subtilus, prabanga alsuojantis reginys Jūsų svečiams ir galimybė visiems kartu pasveikinti jaunuosius ar jubiliatus stilingai. Šampano taurių piramidė tikrai papuoš Jūsų renginio nuotraukų galeriją, o graži jaunųjų poros nuotrauka garantuota! Populiariausias pasirinkimas vestuvėms, jubiliejams bei įmonių renginiams.

Šampano piramidė ne tik būdas patiekti gėrimus renginio svečiams, tai dizaino elementas, džiuginantis Jūsų akį! Tiek švenčių dizaineriai, tiek vestuvių planuotojai neretai stengiasi įkomponuoti šį akcentą į vakaro programą. Piramidė dažnai pasirenkama prabangiuose renginiuose, ypatingomis progomis. Populiariausia įmonės šventėse bei vestuvėse. Nuo pat viršaus pilamas šampanas teka žemyn, taip užpildydamas vis žemiau esančias taures. Veidrodinis staliukas, ant kurio sudėtos prabangios ir stilingos taurės, optiškai padidins piramidę, o LED apšvietimo ir sauso ledo dėka, bus sukurta mistiška, švelnaus rūko atmosfera. Patikėkite, tai atrodo itin magiškai! Svečiai, prieš pasivaišindami taure šalto prabangaus gėrimo, pasimėgaus šampano, šviesų bei dūmų šou, kuris išliks atmintyje dar ilgai. Be abejonės, ši instaliacija pagyvins Jūsų renginio video medžiagą bei nuotraukų galeriją.

 • Skaityti daugiau

    Šampanas- tai visame pasaulyje žinomas ir itin vertinamas putojantis gėrimas. Jis dažnai patiekiamas oficialiuose, svarbiuose renginiuose- nuo sporto apdovanojimų iki asmeninių švenčių, tokių, kaip vestuvės  ar jubiliejai. Šio gėrimo tradicija labai tvirtai įsišaknijusi, ypatingai Europoje. Šampanas gaminamas tik Šampanijos regione, Prancūzijoje, kuriame gausu įvairių ribojimų bei taisyklių, pagal kurias turi būti auginamos, laikomos ir fermentuojamos vynuogės. Šiame regione yra unikalus klimatas ir dirva, leidžianti pasiekti norimą užaugintų vynuogių skonį. Labai svarbus pats gamybos procesas ir šampano sendinimas bei buteliavimas. Visi šie procesai turi būti atliekami, vadovaujantis griežtais nurodymais, tik tokiu atveju bus išgaunamas tikras, aukščiausios klasės, prabangus gėrimas. Kai kurie šampano buteliai specialiai sendinami kuo ilgiau, taip suteikiant jiems dar subtilesnį skonį bei pakeliant jų vertę.

    Pagal Jūsų pageidavimus, galime naudoti konkretų, Jūsų pasirinktą šampaną, tad jei turite specifinių, individualių norų – susisiekite su mumis. Priklausomai, nuo norimo šampano, piramidės paslaugos kaina gali kisti.

    Kviečiame apsilankyti mūsų interneto svetainėje esančioje nuotraukų „Galerijoje“. Joje rasite šampano piramidės pavyzdžių ir ne tik. Prie šios paslaugos dar siūlome ir begalę kitų paslaugų, kurias galime protingai suderinti tarpusavyje, taip sukurdami vientisą šventės dvasią. Jei Jus sudomino mūsų siūloma šampano piramidė – taip pat atkreipkite dėmesį į šampano staliuką. Galime serviruoti tokios pačios rūšies šampaną, kaip ir piramidėje arba parinkti kitą. Šampano staliukas – puikus būdas pasitikti bei išlydėti renginio svečius. Nedidelis, mobilus vežimėlis arba veidrodinės kolonos kartu su profesionaliu barmenu pasirūpins, kad Jūsų svečiai nieko nelaukdami, į šventę įžengtų jau aprūpinti šalto putojančio šampano taure. Smagu, kai nereikia lūkuriuoti prie baro, svečiai gali pasivaišinti taure itin greitai ir keliauti į patį šventės sūkurį, bendrauti su kitais svečiais.

  Jei vis dar yra neaiškumų ar turite klausimų apie mūsų siūloma šampano piramidę, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377 arba SUNBAR facebook paskyroje bei laiškų elektroniniu paštu labas@sunbar.lt