Mūsų klientai

ir partneriai

Mūsų mobilaus baro klientai ir partneriai.

Klientai

4-rutuliukai-revision

PARTNERIAI

4-rutuliukai-revision
Mobilaus baro klientai ir partneriai
Mobilaus baro klientai ir partneriai

Mūsų klientai ir partneriai

Didžiuojamės, galėdami pasidžiaugti mūsų ištikimais klientais bei profesionaliais partneriais. Dirbame su klientais iš pačių įvairiausių sferų, stengiamės užtikrinti jų puikias patirtis. Bendradarbiaujame su profesionaliais partneriais – fotografais, video operatoriais, kaljanų nuomos meistrais, sodybomis bei renginių organizatoriais. Kasmet plečiame savo draugų ratą, taip užtikrindami vis kokybiškesnes paslaugas ir dar platesnį jų pasirinkimą. Jeigu Jus domina bendradarbiavimo galimybės su SUNBAR, kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377 arba elektroniniu paštu labas@sunbar.lt 

    Su SUNBAR komanda garantuojame, jog padėsime įgyvendinti tobulą šventės idėją. Mobilus baras – optimalu, patogu ir ekonomiška. Pasirūpinsime logistika, baro baldais, įranga, indais bei pačiais gėrimais ir kitais ingredientais skaniausiems kokteiliams. Patikėkite visus organizacinius baro klausimus mums, šios srities profesionalams ir atsipalaiduokite.

 • Skaityti daugiau

    Mūsų meniu rasite visus populiariausius klasikinius bei modernius kokteilius. Siūlome sudaryti tikslingą vakaro meniu Jūsų šventei. Teminiam vakarui, mielai sukursime ypatingą ir visiškai unikalų gėrimų meniu, atitinkantį Jūsų renginio tematiką ir stilistiką. Jei yra noras pamatyti savo šventėje specifinius, konkrečius kokteilius ar gėrimus – išpildysime Jūsų pageidavimus! Kviečiame susisiekti su SUNBAR komanda – padėsime pasirinkti tinkamus gėrimus, jų kiekį ir tipą, priklausomai nuo šventės tipo, lokacijos ir preliminaraus svečių skaičiaus.

    Populiarūs švenčių kokteiliai: Cuba Libre, Aperol Spritz, Long Island Iced Tea ir kiti. Pilną mūsų siūlomų gėrimų meniu rasite mūsų puslapyje esančioje skiltyje „Kokteiliai“. Jei čia neradote savo mylimiausio kokteilio – nenusiminkite. Tikrai pagaminsime ir kitus kokteilius, nesančius pagrindiniame meniu. Mūsų daugiametę patirtį sukaupę profesionalūs barmenai susuks bet kokį, individualų kokteilį specialiai Jums!

    Pagyvinkite vakarą ne tik gardžiais kokteiliais. Taip pat siūlome papildomas paslaugas, tokias kaip šampano piramidė, šampano staliukas, kokteilių gaminimo pamokos, kokteilių degustacija bei kaljanų nuoma. Kadangi dirbame su gausybe partnerių, stengiamės išpildyti absoliučiai visus klientų norus, tad jei nematote Jus dominančios paslaugos, nedvejodami kreipkitės – padarysime viską, jog sukurtume Jums tobulą šventę, kurią atsiminsite ilgai.

    Šampano piramidėprašmatnus renginio dizaino akcentas, kuris papuoš Jūsų šventės nuotraukas. Nuo viršaus iš lėto pilamas šaltas šampanas grakščiai leidžiasi į apačioje esančias taures, sausas ledas sukuria lengvo dūmo įspūdį ir LED apšvietimas dar labiau dūmą paryškina, taip sukurdamas magišką, kiekvieno svečio žvilgsnį prikaustantį šou. Šampano piramidė dažniausiai patiekiama tuo pačiu metu, kaip šventės tortas ar kitas vakaro kulminaciją vainikuojantis įvykis. Užbaikite vakaro programą skoningai ir prabangiai.  

    Šampano staliukasidealus būdas pasitikti atvykstančius, bei išlydėti išvykstančius renginio svečius. Niekuomet nepritrūksite šaltos šampano taurės. Puikus pasirinkimas dideliems renginiams, kuomet norisi platesnio svečių pasiskirstymo. Tokiu atveju, visiems nereikia lūkuriuoti prie baro, galima prieiti prie šampano stalelio ir pasivaišinti taure negaištant laiko. Papildomam patogumui siūlome renginį papildyti padavėjais, kurie šampano taures patieks visoje renginio teritorijoje bei pasirūpins tvarka ir švara. Prabangus šampano pateikimas suteiks Jūsų šventei prabangos jausmo ir puikiai atrodys nuotraukose.

    Kokteilių gaminimo pamokos – įdomus ir interaktyvus užsiėmimas, kuris pagyvins Jūsų vakarą. Smagios 2-3 valandos, praleistos maišant, patiekiant ir ragaujant įvairiausius kokteilius. Išmoksite derinti įvairius gėrimus bei ingredientus tarpusavyje ir išgirsite šiek tiek teorinės informacijos, kuri tikrai pravers ateityje. Išbandysite įvairias kokteilių gaminimo technikas, sužinosite, kaip tinkamai parinkti taures gaminamiems kokteiliams, kaip juos dekoruoti ir patiekti. Leisime pasirinkti mokymų tematiką, galima rinktis daugiau teorinę arba daugiau praktinę pamoką.

    Kokteilių degustacija – užsiėmimas, kurį galima labai puikiai įkomponuoti prie kokteilių gaminimo pamokų. Degustacijos metu sužinosite daugiau istorijos apie įvairius gėrimus, jų kilmę, skonius, poskonius, aromatus bei gamybą. Smagus, bet tuo pačiu ir edukacinis renginio elementas.

    Kaljanų nuomanorintiems maksimaliai atsipalaiduoti ir sukurti magišką atmosferą renginio metu. Didelis kaljanų ir jų priedų pasirinkimas, galimybė pritaikyti juos prie šventės dizaino. Įrenginiai pasieks Jus su visais reikiamais priedais. Idealiam, profesionaliam kaljano rūkymo seansui, rekomenduojame užsakyti kaljano meistro paslaugą. Meistras tinkamai paruoš kaljanus, taip pat papasakos apie juos bei atsakys į visus, Jums rūpimus klausimus. Be abejonės, visi kaljanai bei jų dalys yra valomi ir sterilizuojami po kiekvieno renginio! Kad užtikrintume maksimalią higieną, kaljanai atkeliauja kartu su vienkartiniais, individualiais kandikliais.