KOKTEILIŲ GAMINIMO PAMOKOS

4-rutuliukai-revision
Kokteilių gaminimo pamokos ir degustacijos
Kokteilių gaminimo pamokos ir degustacijos

Kokteilių gaminimo pamokos arba kokteilių degustacijos puikus pasirinkimas tiems, kurie nori šventės laiką praleisti interaktyviai. Nuostabus būdas suartinti renginio dalyvius, tad itin populiarus pasirinkimas įmonės vakarėliuose (angl. „teambuilding“), mergvakariuose, bernvakariuose ar gimtadieniuose. 

Mokymų kryptį galite pasirinkti, susikoncentruoti į gėrimų bei ingredientų istoriją ar specifiškai nealkoholinių kokteilių gamybą. Gamyba gali būti susieta ir su degustacija. Mielai Jums pasiūlysime pačią įdomiausią ir labiausiai Jūsų šventės temą atitinkančią programą.

TRUMPA INFORMACIJA APIE MOKYMUS:

 • Galimas pasirinkimas tarp įvairių mokymų temų.
 • Pamokos metu gaminami klasikiniai arba modernūs kokteiliai, mokoma juos paruošti, papuošti bei patiekti patiems.
 • Pasakojamos istorijos bei mitai apie ruošiamus kokteilius.
 • Gaunate lankstinukus su kokteilių receptais ir informacija kaip juos paruošti tinkamai.
 • Mokymai gali būti atlikti degustacijos pagrindu, be kokteilių ruošimo proceso.

Mokymai trunka 2-3 val., tad tikrai spėsite išgirsti daug informacijos ir pasidžiaugti praktine dalimi.

SUTIKIME SAULĖLYDŽIUS KARTU

REZERVUOTI PASLAUGAS

Galerija

4-rutuliukai-revision
Kokteilių gaminimo pamokos ir degustacijos
Kokteilių gaminimo pamokos ir degustacijos

Kokteilių gaminimo pamokos ir degustacijos ką išmoksite jų metu?

Prisilieskite prie kokteilių ruošybos meno savo pačių rankomis! Smagus, interaktyvus užsiėmimas grupei žmonių, kuris puikiai užpildys Jūsų renginio dalį ir neleis niekam nuobodžiauti. Be abejonės, pagamintus kokteilius galėsite ragauti, gaminti sau bei savo draugams. Nustebinkite visus savo ypatingais barmeno-miksologo sugebėjimais. Galbūt atrasite neatskleistų talentų savo svečių tarpe?

Mokymų metu išmoksite daugiau apie spiritinių gėrimų rūšis, jų skonius, poskonius bei aromatus. Su kuo juos derinti, kokie skoniai tarpusavyje yra laikomi auksine kombinacija? Kaip, maišant kokteilį niekuomet nesuklysti? Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ruošiant kokteilį? Kaip pasirinkti tinkamą taurę ir ją paruošti? Į šiuos ir dar daugybę klausimų Jūs tikrai rasite atsakymus mūsų kokteilių ruošybos mokymuose. Etiketas patiekiant kokteilius, teisingas gėrimų pasirinkimas, priklausomai nuo šventės atmosferos, taip pat gan svarbūs aspektai, kuriuos verta paminėti. Juk kokteilio gamyba nėra tik apie patį gėrimą ir jo skonį, bet ir apie jo sukuriamą istoriją ir pridedamą jausmą.

 • Skaityti daugiau

  Kokteilių gamyboje svarbu ne tik skonių derinių išmanymas. Labai svarbu žinoti ir truputį istorijos apie kiekvieną naudojamą ingredientą. Dėti į kokteilį ledo ar nedėti? Koks ledo kiekis yra optimalus, o kada jau yra persistengta? Be abejo, tinkamų taurių pasirinkimas bei kokteilių dekoravimas yra tai, be ko mokymuose neapsieisite. Visgi, žmonės pirmiausia myli akimis, tad kuo dailesnis, kuo labiau akį traukiantis Jūsų paserviruotas kokteilis – tuo geriau! Net ir tokios smulkios detalės, kaip tinkamai pjaustomi ar spaudžiami vaisiai, gali padaryti labai didelę įtaką Jūsų ruošiamo kokteilio skoniui bei išvaizdai. Proporcijų laikymąsis maišant kokteilį yra miksologijos taisyklė numeris vienas! Net ir nedidelis nukrypimas nuo proporcijų, gali labai žymiai pakeisti kokteilio skonį. Taigi – dėmesys detalėms!

  Norintiems dar daugiau veiksmo, siūlome dar vieną smagią idėją, kurią galima įkomponuoti į šiuos mokymus. Kulminacijai, galite surengti nedidelį konkursą, kuriame leisime svečiams draugiškai pakonkuruoti tarpusavyje. Pabaigoje padėsime Jums išrinkti, kuris mokymų dalyvis paruoš patį gražiausią ar patį skaniausią kokteilį!

  Mobilus kokteilių baras aprūpins Jus visais reikmenimis mokymams. Pasirūpinsime gėrimais, šviežiais ingredientais, dekoracijomis, indais ir kitais kokteilių maišymui reikalingais priedais. Jums tereikia tik atsinešti gerą nuotaiką, užsidegimą ir sudalyvauti.
  Garantuojame, kad po mokymų būsite dar labiau pasikrovę energijos bei galėsite pasidalinti savo ypatingais įspūdžiais tarpusavyje. Visos šios žinios tikrai dar pravers Jums ateityje. Galėsite apie kokteilių ingredientus papasakoti savo draugams ar kolegoms, kuriems visgi neteko dalyvauti mokymuose. Be abejonės, galėsite pademonstruoti išmoktas kokteilių gaminimo technikas ir pavaišinti juos idealiai gardžiais ir išvaizdžiais kokteiliais!
  Kokteilių gaminimo pamokos, jas galima derinti ir kartu su dar viena mūsų siūloma paslauga – kokteilių degustacija. Degustacijos metu išmoksite pajausti ir atskirti jau sumaišytus skonius. Kaip išsiskiria jų poskoniai bei aromatai. Du skirtingi ingredientai po vieną gali turėti vienokį skonį, tačiau juos sumaišius – sukurti visiškai kitokį, sunkiau atpažįstamą.

  Kokteilių gaminimo pamokos gali būti pritaikytos individualiai pagal Jūsų norus. Galbūt turite konkrečių kokteilių sąrašą, apie kuriuos norėtumėte sužinoti daugiau? Galime mokymus pravesti apie konkrečius, norimus kokteilius arba pasiūlyti savo programą. Šį užsiėmimą galime organizuoti mažesnėms ar didesnėms grupėms. Pagal Jūsų šventės tipą, trukmę ir apytikslį svečių skaičių, parekomenduosime optimalų mokymų variantą. Visgi, norisi, kad didžioji dalis renginio svečių turėtų galimybę prisiliesti prie kokteilių gaminimo ar bent ragavimo. Kviečiame susisiekti su mumis konsultacijai telefonu +370 624 43377, bei Facebook arba elektroniniu paštu labas@sunbar.lt