MOBILUS KOKTEILIŲ BARAS

4-rutuliukai-revision
Mobilus kokteilių baras Jūsų renginyje
Mobilus kokteilių baras Jūsų renginyje

  Mobilus kokteilių baras Jūsų renginyje užtikrins greitą, operatyvų ir profesionalų aptarnavimą. Pasirūpinsime viskuo – nuo baro baldų, indų, taurių, gėrimų ir kitų ingredientų atgabenimo, iki baro bei indų surinkimo ir išvežimo iš renginio lokacijos. Užsakius šią paslaugą, barmenai dirbs visą vakarą!

  Jus džiugins kokybiški gėrimai, švieži ingredientai, kokybiškos taurės ir ypatingai draugiški, nuotaikingi barmenai. Mielai pakonsultuosime dėl optimalaus baro meniu, atsižvelgiant į Jūsų šventės tipą, tematiką, lokaciją, svečių kiekį ir individualius norus. Padėsime Jums sudėlioti vakaro meniu, kad visi rastų ką paragauti.

Į ŠIĄ PASLAUGĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 7 darbo valandos. Neskaičiuojant pasiruošimo ir tvarkymosi laiko.
 • Dekoratyvinio baro ir baro įrangos nuoma. Vos per kelias valandas atvešime ir paruošime stilingai atrodantį ir visiškai funkcionalų barą.
 • Profesionalūs barmenai. Esant poreikiui, yra galimybė užsakyti papildomus baro darbuotojus.
 • Meniu sudarymas pagal šiandienines tendencijas bei Jūsų norus. Pasiūlysime populiariausius kokteilius Jūsų šventei.
 • Pasirūpinimas visais reikiamais ingredientais. Atvyksime su kokybiškais gėrimai bei šviežiais ingredientais.
 • Atitinkamų taurių nuoma. Aukštos kokybės ir estetiškos taurės džiugins Jus ir Jūsų svečius.
 • Ledas kokteiliams. Karštą vasaros dieną nestigs gaivinančių, šaltų kokteilių!
 • Transportavimas Vilniaus mieste nemokamas. Dirbame visoje Lietuvoje.

SUTIKIME SAULĖLYDŽIUS KARTU

REZERVUOTI PASLAUGAS

Galerija

4-rutuliukai-revision

Naujausi straipsniai

4-rutuliukai-revision
Mobilus kokteilių baras
Mobilus kokteilių baras

Mobilus kokteilių baras ir jo ypatybės

  Mobilus kokteilių baras dažniausiai yra lengvai atvežamas ir surenkamas. Vos valanda ar dvi ir Jūs jau turite puikiai atrodantį, stilingą ir visapusiškai funkcionalų barą savo renginio lokacijoje. Visuomenės noras prekes bei paslaugas gauti „čia ir dabar“, greičiausiai padarė įtaką mobilaus baro paslaugos atsiradimui. Visgi, tai žymiai optimalesnis, mažiau galvos sukimo reikalaujantis variantas, nei standartinio, stacionaraus baro atvežimas ir įrengimas.  

 • Skaityti daugiau

   Mobilus baras turi daugybę privalumų, dėl kurių jis yra populiarus pasirinkimas įvairiuose renginiuose bei šventėse. Paminėsime keletą mobiliojo baro pliusų:

  • Mobilumas ir lankstumas. Toks baras yra lengvai perkraunamas ir perkeliamas iš vienos vietos į kitą. Lokacijose, kuriose nėra galimybės pastatyti standartinio stacionaraus baro – mobilus baras yra tikras išsigelbėjimas. Jis leidžia pasiūlyti paslaugas tokiose vietose, kaip trumpalaikiai renginiai, pavyzdžiui mugės, festivaliai, asmeninės šventės ar įmonių renginiai.
  • Lengvas pritaikymas. Mobilus baras gali būti pritaikomas pagal renginio stilistiką, klientų pageidavimus ar tematiką. Barą galima dekoruoti, o dekoracijas vėliau labai lengvai pakeisti.
  • Gėrimų pasirinkimas. Mobilus kokteilių baras Jums pasiūlys daugybę gėrimų. Tikrai ne ką mažiau, nei įprastas stacionarus baras. Įvairūs gaivieji gėrimai, tokie kaip limonadas ar sultys, taip pat – kokteiliai pagaminti su kokybiškais spiritiniais gėrimais ir šviežiais ingredientais. Kiekvienas ras gėrimą, labiausiai tinkantį troškuliui numalšinti ir pasimėgauti.
  • Greitis ir operatyvumas. Nors mobilus baras gali pasirodyti kiek mažesnis už standartinį stacionarų barą – neapsigaukite. Toks baras su visa profesionalų komanda gali labai operatyviai aptarnauti didelį kiekį renginio svečių. Tai labai svarbus aspektas renginiuose, kurie trunka tik ribotą laiką, ir kur reikia sparčiai aptarnauti daug žmonių. Iš anksto pasiruošti ingredientai ir taurės, taip pat, numatytas meniu, labai pagreitina kokteilių gamybos proceso trukmę.
  • Vizualinis aspektas. Mobilus kokteilių baras gali būti puikus vizualinis akcentas pačiame Jūsų šventės sūkuryje. Baras gali būti dekoruotas pagal norimą tematiką. Apjungus barą su kitomis papildomomis paslaugomis, tokiomis, kaip šampano staliukas ar šampano piramidė, galime išgauti dar įspūdingesnį vientisumo pojūtį.
  • Mažos išlaidos. Lyginant su stacionariais, fiksuotais barais, mobilus baras reikalauja mažesnių investicijų ir išlaidų. Tai yra puiki alternatyva žmonėms, norintiems šiek tiek sutaupyti nepaaukojant paslaugų ir produktų kokybės.

    Prieš užsakant mobilaus baro paslaugą, kviečiame peržvelgti mūsų interneto svetainėje pateiktą kokteilių meniu. Vieni populiariausių švenčių kokteilių: Aperol Spritz, Gin & Tonic, Whiskey Sour, Negroni ir kiti. Jei pateiktame sąraše nematote savo mylimiausio kokteilio – nenusiminkite. Galime pagaminti ir kitus, meniu nesančius kokteilius arba netgi sukurti individualų kokteilį specialiai Jūsų šventei! Profesionalūs barmenai su ilgamete patirtimi, be jokios abejonės išpildys visus Jūsų norus. Prie pasirinkto kokteilių meniu, pasiūlysime ir atskirus gėrimus, tokius, kaip alus ar vynas. Taip pat, pasiūlysime Jums gausybę gaiviųjų gėrimų ar sumaišysime gardžių nealkoholinių kokteilių!

    Garantuojame, kad mūsų ruošiami kokteiliai atitinka aukščiausius miksologijos standartus, gaminami laikantis tikslių proporcijų, kad kiekvienas renginio svečias gautų identišką ir lygiai tokį patį gardų kokteilį. Maišome kokteilius tik iš kokybiškų gėrimų, jų tipus ir gamintojus būtinai aptariame užsakant paslaugą. Ingredientai, tokie kaip vaisiai ar žolelės naudojami tik švieži, pjaustomi vietoje, užtikrinant maksimalų jų išsilaikymą bei skonį.

  Jei vis dar yra neaiškumų ar turite klausimų apie mūsų siūloma mobilu kokteilių barą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377 arba SUNBAR facebook paskyroje bei laiškų elektroniniu paštu labas@sunbar.lt