Kaljano nuoma įmonės renginiui
Kaljano nuoma įmonės renginiui

Kaljano nuoma įmonės renginiui

Kaljano nuoma kodėl verta rinktis įmonės renginiui?

Ieškote papildomos pramogos įmonės renginiui? Turime Jums ypatingą mūsų partnerių HookahGo.lt pasiūlymą! Kaljano nuoma įmonės renginiui puikus pasirinkimas, norintiems nebrangiai sukurti dar vieną šventės akcentą, džiuginsiantį svečius vakaro programoje. Kaljanas – idealus būdas atsipalaiduoti gerų draugų bei kolegų kompanijoje. Vieną kaljaną gali rūkyti keli žmonės, tad pagal Jūsų preliminarų renginio dalyvių skaičių, padėsime pasirinkti tinkamą kiekį įrenginių ir jų priedų, jog visi galėtų šią pramogą išmėginti. Galime suteikti net 20vnt. kaljanų per valandą! 

 Tirštų bei aromatingų dūmų debesys ne tik sukurs mistišką atmosferą Jūsų įmonės renginyje, bet ir puikiai atrodys nuotraukose. Tiek ypatingi kaljanų dizainai, tiek dūmai suteiks daugiau galimybių fotografui įamžinti įdomių kolektyvo nuotraukų. Po bet kurios įtemptos vakarinės programos dalies, prisėskite pailsėti ir atsipalaiduoti su kokybiško kaljano pagalba. Pabendraukite su draugais, siųsdami vienas kitam ypatingą patyrimą. 

 Siūlome itin platų kaljanų pasirinkimą, taip pat teikiame ir papildomą kaljano meistro paslaugą. Meistras atvyks į Jūsų pasirinktą lokaciją, padės profesionaliai paruošti įrenginius naudojimui, papasakos apie kaljanus bei atsakys į visus rūpimus klausimus. Kaljano meistras užtikrins, jog seansas praeitų šimtu procentu kokybiškai bei maksimaliai atpalaiduojančiai. Norint užsakyti meistrą, kaljano nuoma turi trukti ne trumpiau, kaip 2 valandas. 

 Kaljano nuoma galima visoje Lietuvoje! Kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti renginio detales. Apsvarstykite – kur vyks Jūsų šventė, kokia šventės data, koks preliminarus dalyvių skaičius? Taip pat, ar Jus domina kaljano meistro paslauga. Atsakius į visus šiuos klausimus, pateiksime pasiūlymą individualiai Jums. Patarsime tinkamą kaljanų kiekį, rekomenduosime seanso trukmę, pasiūlysime skirtingus kaljanų variantus ir, žinoma, apytikslę paslaugos kainą.  

 Be jokios abejonės, visi mūsų nuomojami įrenginiai po kiekvienos šventės yra kruopščiai išvalomi bei dezinfekuojami. Norėdami užtikrinti Jūsų saugumą, taip pat suteikiame individualius, vienkartinius kandiklius renginio dalyviams. Visi kaljanai prieš naudojimą patikrinami, visuomet suteikiame tik veikiančius, Premium klasės, geriausių gamintojų įrenginius.  

 Kaljano nuoma apima ne tik paties kaljano, bet ir jo priedų nuomą. Kokie gi tie priedai? Kolba (skaidri, kad matytusi vandens lygis), žarna (silikoninė juodos spalvos), taurelė (galima pasirinkti iš įvairių tipų: turkish, killer arba phunnel), kaitlentė arba turistinė viryklė (skirta uždegti anglis namuose arba lauke), anglys 8 vnt. (natrūralios kokoso anglys), karščio kamera, žnyplės, vienkartiniai kandikliai, transportavimo dėžė.

Kaljano nuoma įmonės renginiui
Kaljano nuoma įmonės renginiui

Kaljanas, jo priedai ir jų funkcijos 

  • Kaljanai būna skirtingų rūšių, bet pagrindinis jų skirtumas yra trauka. Trauka būna lengva arba sunki. Jei nesate tikri, kuo skiriasi šie variantai, kviečiame pasikonsultuoti su mumis telefonu ar el. paštu – mielai papasakosime šiek tiek daugiau. Kuo tiksliai skiriasi šie kaljanai ir kurį geriau pasirinkti Jums. O gal norite išmėginti abu? Skiriasi ir kaljanų dizainai, spalvos. Jei turite ypatingų stilistinių pageidavimų, būtinai juos išpildysime. Premium klasės kaljanai dažniausiai gaminami iš nerūdijančio plieno, kolbos iš kokybiško stiklo, taurelės iš keramikos arba molio, o žarnos iš lygaus, švelnaus silikono.  
  • Kolba (stiklinė kaljano dalis) naudojama dūmo aušinimui. Norint išgauti kuo tirštesnį dūmą – naudokite kiek įmanoma šaltesnį vandenį.  
  • Taurelė (indelis kaljano viršuje, skirtas mišiniui įdėti) dažniausiai naudojama molinė, ji užtikrina, jog kaljano sesija būtų kuo ilgesnė. Taurelės gali būti skirtingų formų, populiariausios „Killer“, „Turkish“, „Phunnel“.   
  • Karščio kamera (skirta kaljano mišiniui įkaitinti) naudojama vietoje folijos ir anglies. Karščio kamerai įkaitinti yra naudojamos natūralios kokoso anglys. Kad jas įkaitintumėte, reikia naudoti specialią kaitlentę, arba kitaip – anglių užkūriklį.  
  • Anglys naudojamos tik iš natūralaus kokoso. Jos užtikrins, kad kaljano seansas būtų maksimaliai ilgas ir nebūtų jaučiamas nemalonus degėsio skonis ar kvapas. Dažniausiai naudojamos 2-4 anglys (25-26mm).  
  • Anglių užkūriklis (kaitlentė) naudojama natūralioms kokoso anglims įkaitinti. Namų sąlygomis arba turint elektros šaltinį, naudojamas elektrinis anglių užkūriklis. Lauko sąlygomis, neturint elektros –  naudojamas dujinis anglių užkūriklis. 
  • Žnyplės skirtos saugiai paimti anglims nenusideginant ir jomis reguliuoti mi6inio temperatūrą. 
  • Anglių laikiklis (dėtuvė) skirta laikyti anglims.  
  • Higienos sumetimais, į kaljano nuomos paslaugą įeina ir vienkartiniai, individualūs kandikliai kiekvienam vakaro svečiui. Po kiekvieno renginio, visi kaljanai ir jų priedai yra kruopščiai išvalomi ir sterilizuojami. 

Kaljano nuoma Jūsų renginiui visoje Lietuvoje! Nedelskite ir rezervuokite jau dabar. Jei vis dar nesate tikri, jog radote atsakymus į visus rūpimus klausimus, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377, elektroniniu paštu labas@sunbar.lt  arba SUNBAR facebook paskyroje