BARMENŲ PASLAUGOS

4-rutuliukai-revision
Privačių barmenų paslaugos kiekvienai progai
Privačių barmenų paslaugos kiekvienai progai

Turite baro įrangą ir gėrimus savo renginio lokacijoje, tačiau reikalingos privačių barmenų paslaugos? Galime Jums padėti! Profesionalūs barmenai atvyks į bet kurią Lietuvos vietą ir suteiks Jums kokybiškas paslaugas. Pagal Jūsų turimus gėrimus, padėsime suformuoti vakaro meniu. Priklausomai, nuo Jūsų turimos įrangos, galime pasiūlyti tik barmenų arba barmenų su papildomais priedais nuomą. Visos detalės iki pat smulkmenų suderinamos užsakant paslaugą.

Į ŠIĄ PASLAUGĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Profesionalus privatūs barmenai.
 • Valandinis darbas. Neskaičiuojant pasiruošimo ir tvarkymosi laiko.
 • Privačių barmenų paslaugos naudojant Jūsų ingridientus kokteiliams.
 • Pasirinktas kiekis profesionalių barmenų. Mielai pakonsultuosime, kokį kiekį darbuotojų rekomenduojame užsakyti, atsižvelgiant į šventės tipą bei svečių kiekį.
 • Konsultacija ir rekomendacija vakaro gėrimų meniu sudarymui.

  Papildomai galime pasiūlyti padavėjus, kurie mikliai ir operatyviai nurinks tuščias taures bei vaišins renginio svečius gėrimais. Papildoma baro įranga ir reikmenys gali būti užsakomi už papildomą mokestį.

SUTIKIME SAULĖLYDŽIUS KARTU

REZERVUOTI PASLAUGAS

Galerija

4-rutuliukai-revision

Naujausi straipsniai

4-rutuliukai-revision
Privačių barmenų paslaugos kiekvienai progai
Privačių barmenų paslaugos kiekvienai progai

Privačių barmenų paslaugos kiekvienai progai

Suteikiame paslaugas tiek privatiems asmenims, tiek juridiniams. Bendradarbiaujame ir su įvairiais renginių organizatoriais, suteikdami barmenų ar viso mobilaus baro paslaugas. Įsiklausome į kiekvieną užsakovo detalę, stengiamės visapusiškai išpildyti visus norus ir pateisinti visus lūkesčius. Prisitaikome prie renginio tematikos tiek vizualiai, tiek sudarydami gėrimų meniu. Vienas svarbiausių uždavinių – išlaikyti renginio vientisumo jausmą ir begalinio rūpesčio svečiais pojūtį. Kviečiame aptarti visus Jums rūpimus klausimus ir kartu sukurti nepamirštamus įspūdžius Jūsų renginio svečiams.

 • Skaityti daugiau

   Kokiomis progomis mūsų privatūs barmenai teikia paslaugas?

  • Vestuvės. Populiariausias renginys metuose! Aplankome labai didelį kiekį vestuvių per metus, tad neabejojame, jog mūsų per metų metus sukauptos žinios garantuos idealų aptarnavimą Jūsų vestuvių šventėje. Vestuvėms rekomenduojame sudaryti ne mažiau, kaip 5 skirtingų kokteilių meniu su papildomais vyno bei šampano pasirinkimais. Priklausomai, nuo svečių skaičiaus, papildomai siūlome užsakyti šampano staliuką, kurį galima įrengti atokiau nuo baro, kad renginio dalyviai turėtų alternatyvų gėrimų lokacijos pasirinkimą. Patogu, originalu ir prabangu. Kaip renginio vinį, siūlome rinktis šampano piramidę. Įspūdingas reginys, vainikuojantis vakarą. Ypatingai gražios šventės nuotraukos bus garantuotos.
  • Privatūs gimtadieniai arba jubiliejai. Priklausomai nuo svečių skaičiaus ir Jūsų turimų gėrimų, parekomenduosime gėrimų meniu, kurį sudarys 3-5 kokteiliai ir papildomi gėrimai, tokie kaip vynas, viskis, konjakas. Patariame dėl papildomų ingredientų užsakymo, jei yra būtinybė. Gimtadienis – labai individuali ir dažnai personalizuota šventė, tad dažniausiai meniu sudarinėjame kartu su jubiliatu ir atsižvelgiame į jo norus maksimaliai. Visgi, norime, jog šventės kaltininkas būtų visu šimtu procentų patenkintas ir atsimintų savo gimimo dienos šventę dar ilgai.
  • Įmonių renginiai. Dažniausiai tokiuose renginiuose būna didelis kiekis svečių, 100 ir daugiau. Rekomenduojame per daug neišsiplėsti, patiekti ne daugiau 5-6 kokteilių meniu su nealkoholinių kokteilių opcijomis bei papildomais gėrimais, tokiais kaip vynas ar alus. Ypatingai įmonės šventei galime parekomenduoti šampano piramidę. Ji puikiai derės su bet kokia suplanuota vakaro kulminacija. Šampano piramidė kartu su įmonės torto patiekimu? Puiku!
  • Seminarai ir prezentacijos. Nealkoholiniai kokteiliai ar kiti gaivieji gėrimai renginio dalyviams. Dažniausiai siūlome sudaryti meniu, kuriame 3 nealkoholiniai kokteiliai ir papildomos sulčių, limonadų, vandens opcijos.
  • Teminiai renginiai. Prisitaikome prie renginio tematikos tiek vizualiai, stilistiškai, tiek sudarydami gėrimų meniu. Dėl ypatingų, individualių renginių kviečiame susisiekti su mumis. Tikrai kartu surasime sprendimą, idealų būtent Jūsų šventei. Mielai sudarysime ypatingą, išskirtinį gėrimų meniu, netgi leisime sugalvoti naujus pavadinimus kokteiliams!  

    Iš tiesų, mūsų barmenai teikia paslaugas absoliučiai visuose įmanomuose renginiuose, jei neradote savo progos mūsų aprašyme – nesijaudinkite, būtinai išgirsime Jūsų idėjas ir jas išpildysime. Kad ir kokiame Lietuvos mieste vyktų Jūsų šventė, kad ir kokioje nestandartinėje lokacijoje, mes rasime sprendimą.

    Profesionalus barmenas yra asmuo, kuris specializuojasi gėrimų, ypatingai kokteilių paruošime bei klientų aptarnavime. Jo užduotis yra ne tik kokybiškai, pagal visus standartus gaminti bei patiekti gėrimus. Jo užduotis taip pat, yra palaikyti puikią svečių nuotaiką ir užtikrinti, jog visi klientai aptarnaujami, laikantis visų etiketo taisyklių. Privaloma išlaikyti sklandų baro darbo tempą, kad gėrimų patiekimas būtų operatyvus ir neužtruktų ilgiau, nei svečiai tikisi.

  Jei vis dar yra neaiškumų ar turite klausimų apie mūsų siūlomas privačių barmenų paslaugas, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 624 43377 arba SUNBAR facebook paskyroje bei laiškų elektroniniu paštu labas@sunbar.lt