Viskis

ir įvairūs gėrimai

Kokteiliai su viskiu – Viskis gaminamas fermentuojant grūdų (dažniausiai miežių, kviečių, rugių, kukurūzų) salyklą, o gautą skystį distiliuojant ir brandinant.

Kokteilis DARK AND STORMY
Kokteilis DARK AND STORMY

Kaip gaminamas Viskis?

Viskis gaminamas fermentuojant grūdų (dažniausiai miežių, kviečių, rugių, kukurūzų) salyklą, o gautą skystį distiliuojant ir brandinant statinėse (paprastai ąžuolo).

Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose viskis paminėtas 1405 m. Airijoje, o 1496 m. – Škotijoje. Manoma, kad viskis buvo gaminamas bent kelis šimtus metų iki pirmojo paminėjimo, tačiau tiksli viskio kilmės vieta nėra žinoma.

Pasak legendos viskio distiliaciją Britų salose išrado Šventasis Patrikas V a. Šiuo metu manoma, kad distiliacija atrasta maždaug VIII – IX a. Artimuosiuose rytuose, į Britų salas žinias apie distiliaciją atgabeno vienuoliai.

Renkatės šventės gėrimų meniu ir norite sužinoti daugiau apie šį SUNBAR siūlomą kokteilį? Truputis atsiradimo istorijos, pagrindiniai ingredientai ir jų variacijos, standartinis patiekimas. Patyrinėkite patys ir nuspręskite, ar šis gėrimas yra tai, ko ieškote. Žinoma, visi mūsų siūlomi kokteiliai gali būti pritaikomi pagal Jūsų asmeninius pageidavimus! Susisiekime skiltyje Kontaktai.