Tekila

ir įvairūs gėrimai

Kokteiliai su tekila – Tekila alkoholinis gėrimas, gaminamas distiliuojant fermentuotas mėlynosios tekilinės agavos sultis.

Kokteilis DARK AND STORMY
Kokteilis DARK AND STORMY

Iš kur kilęs pavadinimas Tekila?

Tekilos pavadinimas kilęs nuo Tekilos (Tequila) miesto Meksikos Chalisko valstijoje. Paprastai tekila turi 35–55% alkoholio tūrio.

Tekila yra meskalio porūšis, nuo kitų meskalių tekila skiriasi tuo, kad gaminama pagal griežtus Meksikos Tekilos reglamentavimo tarybos nuostatus, tekilai taikomos kilmės apsaugos taisyklės (Denominación de Origen; tekilos gamyba leidžiama tik apibrėžtuose Chalisko, Gvanachuato, Mičoakano, Tamauilpo ir Najarito valstijų regionuose. Tekiloje sudėtyje agavos turi būti ne mažiau 51% likusią dalį paprastai sudaro kukurūzai ar cukranendrės. Gaminama ir tekila, kurios sudėtyje yra 100% mėlynosios agavos – šitokia tekila privalo būti pilstoma Meksikoje, etiketėje ji žymima kaip Tequila 100% puro de Agave (jei ant butelio parašyta tik Tequila, gėrimas tikriausiai bus maišytas).

Skirtingai, nei teigia populiarus mitas, tekila iš kaktusų niekada negaminama.

Renkatės šventės gėrimų meniu ir norite sužinoti daugiau apie šį SUNBAR siūlomą kokteilį? Truputis atsiradimo istorijos, pagrindiniai ingredientai ir jų variacijos, standartinis patiekimas. Patyrinėkite patys ir nuspręskite, ar šis gėrimas yra tai, ko ieškote. Žinoma, visi mūsų siūlomi kokteiliai gali būti pritaikomi pagal Jūsų asmeninius pageidavimus! Susisiekime skiltyje Kontaktai.