Džinas

ir įvairūs gėrimai

Kokteiliai su džinu  – Džinas tai sausas gėrimas, dėl to grynas geriamas retai. Gaminamas distiliuojant grūdų spiritą ir kadagio uogas, kurios suteikia specifinį gėrimo kvapą.

Kokteilis DARK AND STORMY
Kokteilis DARK AND STORMY

Kur gaminamas Džinas?

Džinas yra gerai žinomas stiprusis alkoholinis gėrimas. Paprastai, jis yra gaminamas Airijoje, Škotijoje, Islandijoje. Vienos iš svarbiausių jo sudedamųjų dalių yra spiritinis gėrimas ir kadagiai. Be jokios abejonės, vien to tikrai nepakanka. Kad gėrimas įgytų išskirtinį skonį ir kvapą pasitelkiamos pačios įvairiausios žolelės, gėlės, vaisiai. Dėl šios priežasties, gėrimas yra lengvas, švelnaus skonio ir unikalaus aromato. Džinas yra gana sausas gėrimas, todėl, paprastai, ne geriamas vienas. Jis puikiai tinka kokteiliams, kur dažniausiai būna maišomas su toniku, vermutu, sodos vandeniu ar išraiškingo skonio sultimis: apelsinų, laimų, spanguolių ir pan. Verta pastebėti, kad šis gėrimas tampa vis labiau populiaresnis ir užkariauja vartotojų širdis išskirtinėmis savybėmis.

Renkatės šventės gėrimų meniu ir norite sužinoti daugiau apie šį SUNBAR siūlomą kokteilį? Truputis atsiradimo istorijos, pagrindiniai ingredientai ir jų variacijos, standartinis patiekimas. Patyrinėkite patys ir nuspręskite, ar šis gėrimas yra tai, ko ieškote. Žinoma, visi mūsų siūlomi kokteiliai gali būti pritaikomi pagal Jūsų asmeninius pageidavimus! Susisiekime skiltyje Kontaktai.