Šotai

ir įvairūs gėrimai

Šotas arba angliškai tariamas shotas yra kokteilis kuris išgeriamas per vieną kartą. Gaivus ir skanus šotai Jūsų renginyje!

Kokteilis DARK AND STORMY
Kokteilis DARK AND STORMY

Kas yra šotas?

Šotas“ arba „shot“ yra nedidelė spiritinių gėrimų arba mišraus gėrimo porcija (paprastai maždaug viena JAV skysčio uncija arba 30 mililitrų), paprastai suvartojama greitai, dažnai vienu gurkšniu. Įprasta, kad šotas patiekiamas kaip „pusė“ prie didesnio gėrimo.

Šaulius galima purtyti, maišyti, maišyti, sluoksniuoti arba tiesiog pilti. Shot taurės arba chereso taurės yra įprasti gėrimai , kuriuose patiekiami šaudyklės. Jie dažniausiai patiekiami baruose , o kai kurie barmenai turi savo „Šoto“ receptą.

Šotų sudedamosios dalys skiriasi nuo barmeno iki barmeno ir regiono iki regiono. Šotai gali turėti tą patį pavadinimą, bet skirtingus ingredientus, todėl jų skoniai yra labai skirtingi.

Renkatės šventės gėrimų meniu ir norite sužinoti daugiau apie šį SUNBAR siūlomą kokteilį? Truputis atsiradimo istorijos, pagrindiniai ingredientai ir jų variacijos, standartinis patiekimas. Patyrinėkite patys ir nuspręskite, ar šis gėrimas yra tai, ko ieškote. Žinoma, visi mūsų siūlomi kokteiliai gali būti pritaikomi pagal Jūsų asmeninius pageidavimus! Susisiekime skiltyje Kontaktai.