Mobilus baras Vilniuje
Mobilus baras Vilniuje

Mobilus baras Vilniuje – ką reikėtų žinoti apie šią paslaugą?

Rengiate šventę lokacijoje, kurioje nėra tradicinio, stacionaraus baro? Mobilus baras Vilniuje – optimalus sprendimas, norintiems mėgautis gardžiais gėrimais. Tokio tipo barą lengva transportuoti, greita surinkti ir išrinkti, o komanda, atvykstanti kartu su juo, pilnai pasirūpins absoliučiai visais logistiniais sprendimais. Nusimeskite sunkią organizavimo naštą sau nuo pečių ir palikite tai šios srities ekspertams. SUNBAR barmenai ne tik paruoš ir patieks gėrimus Jums ir Jūsų svečiams, bet ir sudarys idealiausią šventės gėrimų meniu. Apgalvokite, koks preliminarus dalyvių skaičius, renginio trukmė bei išreikškite mums savo unikalius pageidavimus. Garantuojame ypatingą dėmesį, profesionalią konsultaciją prieš renginį bei visokeriopą pagalbą jo metu, aukščiausius standartus atitinkančius kokteilius bei aptarnavimą.

Paslaugos užsakymas yra itin paprastas. Jums tereikia žinoti renginio lokaciją, jo trukmę, planuojamą svečių skaičių. Vienas skambutis ar laiškelis ir mobilus baras pasirūpins visais su gėrimais ir jų patiekimu susijusiais klausimais ir ne tik. SUNBAR mobilios komandos didžiausias pliusas – itin platus paslaugų pasirinkimas Jūsų šventei. Mobilus kokteilių baras, barmenų paslaugos, kokteilių gaminimo pamokos, kokteilių degustacija, šampano taurių piramidė, šampano staliukas ir net kaljanų nuoma. Visos išvardintos paslaugos puikiai derinamos tarpusavyje. Bendradarbiaujame su įvairiais švenčių koordinatoriais bei organizatoriais, renginių vedėjais, fotografais, maisto tiekėjais, tad kviečiame kreiptis į mus pačiais įvairiausiais klausimais. Sukurkime idealią šventę kartu!

Mobilus baras Vilniuje
Mobilus baras Vilniuje

Aptarsime keletą variantų, kuomet mobilus baras Vilniuje Jums be abejonės pasitarnautų.

  • Mobilus baras Vilniuje įmonės vakarėliui. Smagus susibūrimas su kolegomis sunkiai praeina be gėrimų ir užkandžių. Neretai, šventei nuomojamos patalpos neturi funkcionalaus baro, tokiu atveju Jums puikiausiai pasitarnaus mobilus baras su barmenų paslauga. Minintiems įmonės gimtadienį, prie šventinio torto galime pasiūlyti dar vieną puikiai derantį akcentą. Šampano piramidė – nuostabi vakaro kulminacijos dalis, dažniausiai kombinuojama kartu su tortu, fejerverkais ar įvairiais šou. Įspūdinga taurių piramidė, puošta LED apšvietimu ir sauso ledo sukurtais dūmais atrodys labai šventiškai, prabangiai ir papuoš Jūsų nuotraukas.
  • Mobilus baras Vilniuje vestuvėms. Vestuvės varijuoja savo stiliumi, jaunavedžiai turi įvairiausias idėjas, kaip jie įsivaizduoja tobulą savo sąjungos paminėjimą. Mobilus kokteilių baras puikiai tiks tiems, kurie planuoja visos dienos šventę, o norintiems tik pakelti šampano taurę po vestuvių ceremonijos, idealiai tiks šampano staliukas. Po taurę ar dvi kiekvienam svečiui, sveikinančiam naujai susituokusią porą. Tiek barą, tiek staliukus galima įrengti tiek vidaus patalpose, tiek lauke.
  • Mobilus baras Vilniuje švenčiantiems gimtadienį ar jubiliejų. Asmeninės šventės taip pat dažniausiai nepraeina be maisto bei gėrimų. Siūlome aukščiausios klasės barmenų paslaugas, kad Jūsų vakaras būtų dar smagesnis, nei tikėjotės. Privatūs barmenai atvyks su visa reikiama įranga, baldais, baro indais ir, žinoma, gėrimais bei kitais ingredientais. Norintiems dar vienos atrakcijos, smagaus laiko praleidimo, kokteilių gaminimo pamokos arba kokteilių degustacija tikrai praskaidrins nuotaiką. Barmenai pasidalins savo teorinėmis bei praktinėmis žiniomis taip, kad tikrai nenuobodžiautumėte. Išmokite pagaminti gardų kokteilį sau ar savo draugams!
  • Mobilus baras Vilniuje teminiam vakarėliui. Mūsų komanda mielai priderins savo barą prie Jūsų renginio tematikos! Tiek baro dekoracijos, tiek kokteiliai gali būti puikus Jūsų šventės akcentas, kuris neišsiskirs iš bendros atmosferos. Jei turite labai unikalių, gal netgi kiek keistų idėjų savo vakarėliui, būtinai susisiekite su mumis. Drauge parinksime patį originaliausią kokteilių meniu, priderinsime kokteilių pavadinimus prie renginio tematikos. Galbūt norite renginiui suteikti mistišką atmosferą? Išbandykite kaljanų nuomos paslaugą! Įrenginiai gali būti derinami prie aplinkos dizaino. Tiršti dūmai bus puikus nuotraukų akcentas.

Mobilus kokteilių baras jau kurį laiką yra vienas svarbiausių, pirmiausiai apsvarstomų šventės dalių. Nesvarbu, ar tai vestuvės, ar jubiliejaus šventė, ar įmonės renginys, ar koks kitas įvykis. Gėrimai ir maistas sukuria tam tikrą atmosferą, kurią renginio svečiai prisimins dar ilgai, tad nepasibodėkite ir pasirinkite tinkamus maisto bei gėrimų tiekėjus. Lankstumas, operatyvumas ir paslaugų kokybė už prieinamą kainą – kas gali būti geriau? Itin platus meniu, bei galimybė serviruoti tai, kas neįtraukta į meniu. Visuomet įsiklausome į klientų norus ir stengiamės juos išpildyti visu 100 procentų.

Siūlome paslaugas Vilniuje bei kituose Lietuvos kampeliuose. Atvyksime į bet kokią pasirinktą lokaciją su visa reikiama įranga bei darbščia komanda.

Jei norite užsakyti SUNBAR paslaugas artėjančiam renginiui ar turite klausimų dėl mobilaus kokteilių baro, kaljanų nuomos ar kitų paslaugų, skambinkite telefonu +370 624 43377 arba kreipkitės elektroniniu paštu labas@sunbar.lt