GRĮŽTI Į KOKTEILIŲ MENIU
KOKTEILIŲ MENIU
Karštas vynas
Karštas vynas
Karštas vynas
Karštas vynas
Karštas vynas
Karštas vynas

KARŠTAS VYNAS

Kokteilis KARŠTAS VYNAS

žinomas kaip prieskoninis vynas, yra alkoholinis gėrimas, paprastai gaminamas su raudonuoju vynu, kartu su įvairiais prieskoniais ir kartais razinomis, patiekiamas karštas arba šiltas. Tai tradicinis gėrimas žiemą, ypač per Kalėdas.

Plačiau

Patys pirmieji karšto vyno receptai atsirado dar Senovės Romoje, o po to šį gėrimą labai pamėgo ir viduramžių Europos gyventojai. Šiomis dienomis karštą vyną mes esame pripratę gaminti bei gerti žiemą ir per Kalėdas. Karštas ir gaivus kokteilis KARŠTAS VYNAS jį pagaminti labiausiai tiks raudonas sausas bei pusiau sausas vynai. Tai yra alkoholinis gėrimas, bet laipsnių jame gali būti daugiau arba mažiau, pvz. Vokietijoje karštame vyne negali būti mažiau nei 7% spirito. Aš pati įprastai užsisakau puodelį karšto vyno kavinėse, restoranuose arba lauke prie eglutės, bet jį galite gana lengvai pasigaminti ir savo virtuvėje. Yra 2 variantai recepto: su vandeniu ir be vandens.

Renkatės šventės gėrimų meniu ir norite sužinoti daugiau apie šį SUNBAR siūlomą kokteilį? Truputis atsiradimo istorijos, pagrindiniai ingredientai ir jų variacijos, standartinis patiekimas. Patyrinėkite patys ir nuspręskite, ar šis gėrimas yra tai, ko ieškote. Žinoma, visi mūsų siūlomi kokteiliai gali būti pritaikomi pagal Jūsų asmeninius pageidavimus! Susisiekime skiltyje Kontaktai.

SKAITYTI DAUGIAU