GRĮŽTI Į KOKTEILIŲ MENIU
KOKTEILIŲ MENIU
Kokteilis COSMOPOLITAN
Kokteilis COSMOPOLITAN
Kokteilis COSMOPOLITAN
Kokteilis COSMOPOLITAN
Kokteilis COSMOPOLITAN
Kokteilis COSMOPOLITAN

COSMOPOLITAN

Kokteilis COSMOPOLITAN

„Tai įtikinamas kokteilis, nes, priešingai nei žmonės mano, kad tai saldus, rožinis daiktas, iš tikrųjų jis priklauso tai pačiai šeimai, kaip ir Margarita , Sidecar ir Whisky sour “, – sako veteranas barmenas Toby Cecchini, „Cosmopolitan“ išradėjas.

Šį kokteilį sudaro:

  • Degtinė – 40ml.
  • Triple sec – 20ml.
  • Žaliųjų citrinų sultys – 20ml.
  • Spanguolių sultys – 30ml.

Plačiau

Kokteilis COSMOPOLITAN labai gerai visiems žinomas, bet jo kilmė ginčijama. Kai kurios istorijos atsekamos iš gėjų bendruomenės 1970-aisiais Provincetown , persikėlus į vakarus į Klivlendą ir Mineapolį ir nusileidimą San Franciske . Iš ten jis pajudėjo atgal į rytus, o šiuolaikinis receptas buvo sumaišytas 1989 m. Niujorke . Kitas teiginys apie kosmoso kilmę yra South Beach, Florida , devintojo dešimtmečio viduryje.

Renkatės šventės gėrimų meniu ir norite sužinoti daugiau apie šį SUNBAR siūlomą kokteilį? Truputis atsiradimo istorijos, pagrindiniai ingredientai ir jų variacijos, standartinis patiekimas. Patyrinėkite patys ir nuspręskite, ar šis gėrimas yra tai, ko ieškote. Žinoma, visi mūsų siūlomi kokteiliai gali būti pritaikomi pagal Jūsų asmeninius pageidavimus! Susisiekime skiltyje Kontaktai.

SKAITYTI DAUGIAU