GRĮŽTI Į KOKTEILIŲ MENIU
KOKTEILIŲ MENIU
Kokteilis APEROL SPRITZ
Kokteilis APEROL SPRITZ
Kokteilis APEROL SPRITZ
Kokteilis APEROL SPRITZ
Kokteilis APEROL SPRITZ
Kokteilis APEROL SPRITZ

APEROL SPRITZ

Kokteilis APEROL SPRITZ

itališkas aperityvas, kurį 1919 m. sukūrė barmenas Raimondo Ricci. Gėrimas buvo išrastas kaip priemonė kovoti su Italijos vasaros mėnesių karščiu ir drėgme. Jis išpopuliarėjo tarp žmonių, kurie norėjo ką nors lengvo gurkšnoti prieš vakarienę.

Šį kokteilį sudaro:

  • Aperol – 60ml.
  • Gazuotas vanduo – 30ml.
  • Putojantis vynas – 160ml.

Plačiau

Kokteilis APEROL SPRITZ buvo sukurtas Habsburgų viešpatavimo Venete laikotarpiu 1800-aisiais, valdant Lombardijos-Venecijos karalystei . Kareiviai, bei ir įvairūs pirkliai, diplomatai ir Habsburgų imperijos darbuotojai Venete greitai priprato prie vietinio vyno gėrimo tavernose, tačiau jie nebuvo susipažinę su didele Veneto vynų įvairove, o alkoholio kiekis buvo didesnis. nei jie buvo įpratę. Atvykėliai pradėjo prašyti vietinių šeimininkų, kad į vyną įpuršktų ( spritzen , vok.) vandens lašelį, kad vynai būtų lengvesni.

Renkatės šventės gėrimų meniu ir norite sužinoti daugiau apie šį SUNBAR siūlomą kokteilį? Truputis atsiradimo istorijos, pagrindiniai ingredientai ir jų variacijos, standartinis patiekimas. Patyrinėkite patys ir nuspręskite, ar šis gėrimas yra tai, ko ieškote. Žinoma, visi mūsų siūlomi kokteiliai gali būti pritaikomi pagal Jūsų asmeninius pageidavimus! Susisiekime skiltyje Kontaktai.

SKAITYTI DAUGIAU