Kodėl mobilus baras vestuvėms yra puiki idėja ir verta rinktis mobilaus baro paslaugas?
Kodėl mobilus baras vestuvėms yra puiki idėja ir verta rinktis mobilaus baro paslaugas?

Kodėl mobilus baras vestuvėms yra puiki idėja?

Kodėl mobilus baras vestuvėms yra puiki idėja ir verta rinktis mobilaus baro paslaugas?

Artėja ta ypatinga diena? Didžiausia ir laukiamiausia šventė? Mobilus baras vestuvėms padės jums atsikratyti papildomo streso ir galvos skausmo. Organizuoti tokį svarbų renginį – labai daug laiko ir resursų užimantis užsiėmimas, tad siūlome leisti baru ir gėrimais pasirūpinti šios srities profesionalams. Barmenų komanda paruoš puikiai atrodantį barą jūsų šventei vos per kelias valandas, taip pat, pasirūpins visais norimais gėrimais bei indais ir pasiūlys sudaryti šventės meniu. Vynas, šampanas, o gal įmantrūs, estetiški alkoholiniai ir nealkoholiniai kokteiliai? Baras gali būti ne tik vieta numalšinti troškuliui, bet ir stebėti profesionalių barmenų pasirodymus. Užsisakyti gėrimus šventei dar niekada nebuvo taip paprasta!

mobilus baras vestuvėms
mobilus baras vestuvėms

Pateiksime keletą svarbių punktų, kaip mobilus baras vestuvėms, pasitarnaus jūsų šventei:

Mobilus baras atvyks į bet kurį Lietuvos miestą, į jūsų pasirinktą vietą. Kaip jau minėjome, profesionalūs barmenai paruoš puikiai atrodantį barą jūsų norimoje lokacijoje vos per kelias valandas. Tai reškia, kad jums nereikės galvoti apie baro baldus, įrangą, indus ir gėrimus. Jauskitės komfortiškai, patikėdami logistiką mobilaus baro komandai. Žinoma, galima gėrimus šventėje pilstyti patiems, tačiau tokiu atveju, gėrimai bus nevienodi, nesuteiks to džiaugsmo akiai, kokį gali suteikti profesionaliai pagamintas ir papuoštas kokteilis. Barmenai taip pat, mielai papasakos apie savo atliekamus procesus, ingredientus bei technikas šventės dalyviams. Norint tikrai mėgautis gėrimu, svarbu žinoti, kas tai per gėrimas, iš kur jis kilęs, kokios jo specifikacijos ir ypatybės. Įgudę barmenai puikiai nusimano apie gėrimų kombinacijas, bei kokie papildomi ingredientai dera tarpusavyje.

Gėrimų pasirinkimas

  • Mobilus baras vestuvėms pasiūlys gausybę skirtingų gėrimų bei galimų jų derinių. Neretai, barmenai pasiūlo sudaryti kokteilių meniu, kuriame sau patinkantį variantą ras kiekvienas šventės svečias. Teminėms vestuvėms, galima sukurti specialų, unikalų šventės meniu. Mūsų asortimente rasite visus populiariausius nealkoholinius bei alkoholinius gėrimus. Jei norite specifinių gėrimų, mūsų komanda be problemų tuo pasirūpins. Kviečiame susisiekti su SUNBAR komanda – mielai padėsime jums išsirinkti pačius tinkamiausius gėrimus.

Greitis ir kokybė

  • Svarbioje šventėje mažiausiai norisi stoviniuoti eilėje, laukiant gėrimo. Kad tokių problemų nekiltų – mobilus baras vestuvėms visuomet pasiruoš reikiamą kiekį ingredientų, jog pagreitintų kokteilių paruošimo procesą. Taip pat, pritaikys savo komandos narių kiekį prie jūsų šventės svečių skaičiaus, kad gėrimų gamybos trukmė išliktų optimali. Dailūs, skanūs ir greitai pagaminami kokteiliai gali būti vienas iš teigiamų jūsų vestuvių prisiminimų!
  • Patyrę barmenai gali apytiksliai pasakyti, koks biudžetas yra tinkamas jūsų vestuvių šventei, priklausomai, nuo vestuvių tipo, lokacijos, dalyvių skaičiaus, norimų gėrimų. Lengviau planuoti šventę, iš anksto žinant preliminarią gėrimų išeigą ir jų kainą. Mobilus baras vestuvėms – greitesnis ir pigesnis variantas, nei atskirai ieškoti ir nuomotis baro įrangą, indus, individualų barmeną ir patiems pirkti gėrimus. Kam apkrauti save dar keliais papildomais procesais, kai viską galite patikėti mums? Tik vienas skambutis ir mobilus baras – jūsų šventėje.
  • Mobilus baras, lygiai taip pat, kaip greitai sugeba atvykti ir pasiruošti renginiui- gali greitai susitvarkyti ir palikti šventės vietą. Jums nereikės papildomai jaudintis dėl indų surinkimo ir plovimo. Yra galimybė užsisakyti padavėjų paslaugą. Šventės svečiams nereikės užsakinėti gėrimų prie baro- juos maloniai paduos padavėjai. Taip pat, tuščios stiklinės ar kiti indai bus mikliai nurenkami, taip išlaikant šventės tvarką ir organizuotumą. Dėl papildomų baro darbuotojų, prašome kreiptis iš anksto, nusakant savo idėjas ir lūkesčius, kad galėtume pasiūlyti jums tinkamiausią variantą.

Šventės elementas

  • Neretai pastebėsite, kad baras – vieta, kur žmonės mėgsta stoviniuoti, bendrauti tarpusavyje. Šį aspektą galima dar paryškinti, užsakant profesionalų barmeno pasirodymą. Įspūdingas baro šou- gali būti jūsų vestuvių šventės vakaro akcentas.

Atvykstame į bet kokį miestą, į jūsų pasirinktą lokaciją. Kviečiame pasikonsultuoti su mumis, jei turite klausimų dėl mobilaus baro nuomos sąlygų, kainų ar specialių pasiūlymų vestuvėms! Patarsime, kokį meniu pasirinkti jūsų šventiniam vakarui ir padėsime nuspręsti tinkamą biudžetą gėrimams. Vasara – pats vestuvių sezono įkarštis, tad vasaros šventėms rekomenduojame kreiptis, kuo anksčiau, kad rezervuotumėte reikiamą datą. Laukiame jūsų skambučių telefonu +370 624 43377 bei laiškų elektroniniu paštu labas@sunbar.lt!